Časopisy a noviny - kam s nimi?

16.5.2007

I v době televize, internetu a dalších médií, které nám dokáží přinést informace aktuálně a často i živě, je kupujeme. Řeč je o novinách a časopisech. Zpříjemňují nám dlouhou cestu dopravními prostředky, trávíme u nich doma volné chvilky.

Přijít z práce domů, udělat si kafíčko a začíst se do svého oblíbeného časopisu... Ale kam pak to skvělé počteníčko uklidit?

Pryč s tou hromadou!

Pravidelný čtenář si své oblíbené noviny neodepře, zrovna dnes bylo na stánku nové číslo vašeho zamilovaného časopisu. Občas ho nestihnete dočíst a i ten dočtený se často povaluje na stolku celý týden. Postupně hromada narůstá, není ani kam postavit talíř či hrnek a tisk putuje do odpadu (v lepším případě do toho tříděného). Vaše drahá polovička už toho začíná mít plné zuby, ale přece nebudete běhat s každým číslem do kontejneru. Zvlášť když jste ho ještě nedočetla (i když ho možná ani nedočtete - ale co kdyby?) Zbývá tedy nerudovská otázka: „Kam s nimi?“

Stojany na časopisy a noviny

Obyčejný stojánek na noviny a časopisy - drobnost, na kterou se mnohdy při zařizování bytu zapomene, která však má v bytě své opodstatnělé místo. Zabere minimum místa, dá se postavit ke stolku, gauči, do pokojíčku, lehce se přenese, některé typy můžete také pověsit na zeď. Některé připomínají jednoduché koše, do kterých je možno tisk jednoduše odložit, některé mají různé přihrádky (lze tak dobře oddělit noviny, časopisy, letáky apod.), jiné mají členění ještě důmyslnější (klidně oddělí jednotlivé výtisky od sebe).

Který se vám líbí?

I když jejich původní funkce byla ryze praktická, mohou se stát i efektním a originálním doplňkem interiéru. Koupit si můžete samozřejmě obyčejný za pár stovek, ale i originální designérský kousek za několik tisíc. Dnes si už opravdu můžete vybírat a stojan dokonale sladit se zařízením vašeho pokoje. Vyrábí se opravdu v řadě variant (stojací, závěsné, skládací) z velkého množství materiálů. Dáte přednost nerezu, dřevu, plastu, ratanu, látce, kovu, kůži či sklu? Jestli váháte, nechte se inspirovat naší malou obrázkovou galerií!

Jaký stojan na noviny a časopisy máte doma vy?

zdroj: www.casopishome.cz

foto: www.nabytek-forliving.cz, www.joy.cz, www.formdesign.cz, www.nabytek.cz

autor: Jana Brožová

Doporučujeme Nejčtenější

 

Centrum.cz | Atlas.cz 1999 – 2016 © Economia, a.s. O nás | Všechny služby | Volná místa | Reklama | Propagace podnikání | Všeobecné podmínky | Cookies | Nápověda

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu Economia, a.s. zapovězeno.