Chcete, aby HO měl většího? Tak ať začne posilovat!

19.2.2008

„Jdu si zaposilovat,“ řekl Karel, stáhnul si trenýrky a začal se zahříváním a masáží. Co bylo pak, nevím, odešla jsem. Karel začal se speciálním cvičením, aby HO měl většího!

Žádné pilulky a injekce do penisu, žádná »řezničina« a natahování pomocí závaží! Jestliže se příroda k vašemu protějšku prostě zachovala poněkud macešsky a v intimních partiích jaksi skrblila materiálem, možná ten »váš« také tajně zkoušel nějaké ty úžasné a zaručené metody, jak si poněkud plandavé slipy alespoň trochu zaoblit a vyplnit.

Na trhu je v současné době nepřeberné množství nejrůznějších medikamentů, mastí, vakuových pump a dokonce jakýchsi zdravotnických »natahovacích« pomůcek. Další možnou cestou ke kýženému cíli je údajně posilování! Jenže, jak známo, penis není sval, tak co se tedy při takovém tělocviku děje?

»Rodinné stříbro« sveřepých Afričanů?

Afričané jsou pověstní svými penisy takřka »veterinárních« rozměrů a mnohým z nich je to dokonce málo! V některých domorodých afrických kmenech prý existují přísně střežené rituální cviky, jenž otcové předávají svým synům.

Tato cvičení jsou nedílnou součástí přípravy na manželství. Žhavým kakaovým chlapcům údajně pomáhají k tomu, aby jejich intimní tělesné partie zahanbovaly i méně vyvinuté tlustokožce. Novodobé postupy pak směle slibují při pravidelném posilování nárůst o 3-6 cm za půl roku poctivého tréninku!

Bez práce nejsou koláče!

Soudobé cvičební programy na zvětšování penisu z části vycházejí z rodových tradic některých kmenů a národů. Pro větší efektivitu je pak nejrůznější autoři kombinují s cvičením a posilování svalů uložených v pánvi (autorem cviků je slavný gynekolog dr. Arnold Kegel).

Kegelovy cviky zvýší prožitek při orgasmu, prodlouží vaši výdrž a pomohou vypořádat se s případnou předčasnou ejakulací, kterou dokonce umožní ovládat a zkvalitnit. Samotná myšlenka postupného zvětšování penisu je však založena na zvětšování kapacity topořivých těles. Pro tento účel je opět sestavena určitá sestava cvičení, masáží a teplých zábalů. Cvičit se musí pravidelně a dlouhodobě. První výsledky lze očekávat prakticky až po měsíci intenzivního tréninku.

**Než začne cvičit... aneb bezpečnost nadevše! **

Pokud zvědavost vašeho partnera ovládne natolik, že si zakoupí cvičební manuál, rozhodně nebude na škodu, nechá-li do něj nahlédnout odborníka. Zatímco Kegelovy cviky zaměřené na svaly pánevního dna jsou zdraví a sexualitě jednoznačně prospěšné, různé masáže a zábaly, jenž mají zabezpečit růst penisu do délky i šířky, nemusí být vždy po zdravotní stránce stoprocentně bezpečné.

**

Slyšeli jste už o posilování penisu? Nebo už máte doma téměř hotového instruktora?

**

Text: Martina Machová

autor: Martina Machová

Doporučujeme Nejčtenější

 

Centrum.cz | Atlas.cz 1999 – 2016 © Economia, a.s. O nás | Všechny služby | Volná místa | Reklama | Propagace podnikání | Všeobecné podmínky | Cookies | Nápověda

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu Economia, a.s. zapovězeno.