Zeptej se chlapa: Proč muži nosí tanga?

13.7.2007 Redakce

Zajímá vás jaký mají muži pohled na ženy? Co si o nás myslí? Chcete znát mužský pohled na věc? Vybrali jsme pro vás čtyři muže, kteří vám budou pravidelně a rádi odpovídat na vaše záludné otázky!

Zajímá vás jaký mají muži pohled na ženy? Co si o nás myslí? Chcete znát mužský pohled na věc? Vybrali jsme pro vás čtyři muže, kteří vám budou pravidelně a rádi odpovídat na vaše záludné otázky!

V pravidelné rubrice Zeptejte se muže... se dozvíte vše co potřebujete.

Své dotazy můžete posílat na email zeptejsechlapa@centrum.cz a naše redakce je bude postupně uveřejňovat.

Tentokrát se ptá čtenářka Martina: **Co si myslíte o tom, když muž nosí tanga? Máte na ženě raději tanga nebo klasické kalhotky? Nosíte tanga, nebo máte s nimi nějakou zkušenost? **

Josef, 50 let, podnikatel

Normální chlap dobrovolně tanga nenosí. U pár mužů je asi najdete. Jenomže Beckham moc normální není, a pěstěný uhlazenec, jenž se právě v tangách chystá ulovit nějakého přítele, patří také k minoritní skupinceJakž takž přijatelné vlastně byly pro mě tyhle šňůrky jen v případě, kdy jsme s kamarádem zdolali láhvinku tulamorky a on se rozhodl obstarat zábavu v úboru partnerky.

Tanga nebo kalhotky? Krásným ženám sluší všechno, ale je dost takových, jimž přes módní proužky látky přepadávají přebytečná kilíčkaA za druhé: kalhotky mě přijdou víc vzrušující, třeba i ty s delší nohavičkou! Když na ně ruka šmátralka útočí, má co objevovat, co zdolávat

Marek, 35 let, státní úředník

Ptát se muže na tanga na mužích je sice poněkud zvláštní, ale budiž. Začnu od lesa, tedy od žen. Na ženách jsou tanga většinou sexy, ovšem nikoli na všech. Módní návrháři pracují s modelkami s téměř stejnou postavou, kterou diktuje paní móda. Na tu současnou diktovanou postavu (stále se ještě drží vizuny) tanga určitě padnou skvěle. Ale! Tanga nejenže odhalují, ale zvýrazňují partie, které bývají u žen problematické a které je někdy výhodnější nenápadně maskovat. U mužů je situace podobná. Zvýrazňovat chlupatý zadek? Nebo si ho holit? No, nevim, nevim.

Petr, 31 let, hudební manažer

Odpovím jednoduše. Když muž nosí tanga, je to nechutné. Na ženách je to už o něčem jiném. Byly doby, kdy jsem tanga na holkách upřednostňoval před normálními kalhotkami. Každopádně záleží na postavě a na tvaru pozadí. Dost komické také bývalo, když náctiletým slečnám koukala tanga až do půlky zad. Dívky si myslely, že je to sexy, ale byl to omyl. Takže, na ženách se mi líbí obecně pěkné prádlo a mohou to být klasické kalhotky nebo tanga. Sám jsem tanga nikdy na sobě neměl a doufám, že to tak zůstane.

Adam, 19 let, student

Tanga na chlapovi mi vůbec nevadí. Samozřejmě, že je to každého věc, a jestli to nějaký kumpán bude odsuzovat jen proto, že si myslí, že je to "teploušské", tak mi přijde ubohý. Ať si každý nosí co chce, určitě si nemyslím, že by to bylo na muži něco odpudivého. Jestli se v tom cítí pohodlně, tak je to jedině dobře...na ženě se mi tanga líbí, ale pouze pokud do nich má vhodné proporce. Nakynutý zadek v tangách asi nebude vypadat přitažlivě. Alespoň pro mě ne. Ne, že bych silnější ženy v tangách odsuzoval...i tak nemůžu říct, že bych tanga preferoval před klasikou. Myslím, že střídání střihů je jedině k dobru.

Doporučujeme Nejčtenější

 

Centrum.cz | Atlas.cz 1999 – 2016 © Economia, a.s. O nás | Všechny služby | Volná místa | Reklama | Propagace podnikání | Všeobecné podmínky | Cookies | Nápověda

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu Economia, a.s. zapovězeno.